Приватний дошкільний навчальний заклад № 88 ясла-садок "Топольок" загального розвитку Публічного Акціонерного Товариства "Харківський машинобудівний завод "Світло шахтаря 01.01.2013 року був передано в комунальну власність Харківської міської ради.

Двері комунального дошкільного навчального закладу гостинно відчинились для всіх малят Жовтневого району.

Де ростуть і будуть рости красиві діти – міцні вправні, розумні і завжди веселі – тому що виховують їх на щедрому ґрунті любові, котру дає їм добре підібраний персонал, вихователі з вищою і середньо спеціальною освітою.

Науково-методичні підходи в вихованні та навчанні дошкільників

· інтегрований поєднання різних методів, прийомів, організаційних форм, засобів, змісту роботи з різних розділів чинних програм;

· діяльнісний ігрова діяльність як провідна роль в дошкільній освіті;

· особистісно-орієнтований – кожна дитина з її запитами, здібностями та можливостями стає відправною точкою у розробці змісту роботи та організації педпроцесу.

Головні напрямки в роботі ДНЗ

- поширено вести роботу щодо практичної реалізації методу індивідуального методичного супроводу кожної дитини з метою формування особистості, розвитку її творчих здібностей, набуття нею соціального досвіду;

- розпочати поглиблену роботу щодо ставлення екологічного світогляду дитини і формування у дітей реалістичних уявлень про явища природи, елементів екологічного світогляду, екологічної вихованості, розвивати позитивне, дбайливе ставлення до природного довкілля, практичні уміння;

- виховання та навчання дітей на народознавчо-краєзнавчих засадах у поєднанні із традиціями родинного виховання шляхом удосконалення форм та методів взаємодії ДНЗ з батьками щодо набуття знань про національну спадщину України вихованцями.

На сьогодніший день колектив ДНЗ має досягнення:

- розроблено систему роботи на тему «Створення оптимальних умов» у ДНЗ для патріотичного, національного та екологічного виховання дошкільників».

- Педагогічний колектив ДНЗ № 88 має сердечну подяку від міжнародного дитячого журналу «Пізнайко» за мистецтво робити цікавим кожний день у дитячому садку, за здатність гармонійно поєднувати сучасні освітні тенденції з освітянським досвідом;

- вихованці старших груп Гліб Баістов, Софія Дружиніна та Софія Колупаєва були нагороджені на фестивалі "Гордість та надія Жовтневого району"-2014 р., в номінаціях "Обдарована дитина", "Творчі вихованці", "Спортсмени".

Наші вихователі не зупиняються на досягнутому, а вивчають, запроваджують досвід колег інших дошкільних закладів, передають свої знання та вміння студентам – практикантам Харківської гуманітарно-педагогічної академії.

Плануючи завдання на найближчу перспективу, наш колектив вважає головним своїм призначенням не тільки організацію навчання, а й забезпечення особистісного розвитку дітей, зміцнення їх здоров’я, розуміння і облік індивідуальних можливостей і інтересів. Піклування про душу дитини, її фізичний стан, емоційний настрій – ось наша мета.