Приватний дошкільний навчальний заклад № 88 ясла-садок "Топольок" загального розвитку Публічного Акціонерного Товариства "Харківський машинобудівний завод "Світло шахтаря 01.01.2013 року був передано в комунальну власність Харківської міської ради.

Двері комунального дошкільного навчального закладу гостинно відчинились для всіх малят Жовтневого району.

Де ростуть і будуть рости красиві діти – міцні вправні, розумні і завжди веселі – тому що виховують їх на щедрому ґрунті любові, котру дає їм добре підібраний персонал, вихователі з вищою і середньо спеціальною освітою.

Науково-методичні підходи в вихованні та навчанні дошкільників

· інтегрований поєднання різних методів, прийомів, організаційних форм, засобів, змісту роботи з різних розділів чинних програм;

· діяльнісний ігрова діяльність як провідна роль в дошкільній освіті;

· особистісно-орієнтований – кожна дитина з її запитами, здібностями та можливостями стає відправною точкою у розробці змісту роботи та організації педпроцесу.

Головні напрямки в роботі ЗДО

- підвищення якості дошкільної освіти в умовах реалізації змісту Базового компоненту дошкільної освіти та Освітньої програми для дітей від 2 до 7 років "Дитина"

- будування освітнього процесу на основі врахування індивідуальних можливостей, здібностей і потреб дітей кожного вікового періоду

- створення умов для індивідуалізації траекторії особистісного розвитку та формування цінностей

На сьогодніший день колектив ЗДО має досягнення:

- колектив закладу нагороджено відзнакою глави адміністрації Новобаварського району "Стабільний поступ" за якісну підготовку до нового 2018/2019 навчального року

- вихованця групи старшого дошкільного віку Костянтина Кузьменко нагороджено на фестивалі "Гордість та надія Новобаварського району"-2018 р., в номінації "Обдарована дитина"

- педагогічний колектив успішно впроваджує парціальну програму "Вчимося жити разом", методики "Ляльки персони", "Ранкові зустрічі"

Плануючи завдання на найближчу перспективу, наш колектив вважає головним своїм призначенням не тільки організацію навчання, а й забезпечення особистісного розвитку дітей, зміцнення їх здоров’я, розуміння і облік індивідуальних можливостей і інтересів. Піклування про душу дитини, її фізичний стан, емоційний настрій – ось наша мета.