Шановні батьки! Пропонуємо Вам разом з дітьми переглянути відео, послухати аудіо матеріали, розглянути художні твори, прочитати оповідання, казки, вивчити вірші та виконати завдання за темами тижня відповідно програми "Впевнений старт"

16.03.2020 -20.03.2020 Тема тижня "Парк професій : спілкування з майстрами"
23.03.2020 -27.03.2020 Тема тижня "Парк професій: спілкування з майстрами"
30.03.2020 -03.04.2020 Тема тижня "Творимо красу - збільшуємо добро на Землі"
06.04.2020 -10.04.2020 Тема тижня "Творимо красу - збільшуємо добро на Землі"
13.04.2020 -17.04.2020 Тема тижня "Думаю-знаю"
20.04.2020 - 24.04.2020 Тема тижня "Думаю - знаю"
27.04.2020 -30.04.2020 Тема тижня "Мрії і бажання"

04.05.2020 - 08.05.2020 Тема тижня "Рухи в природі"

На цьому тижні робить ранкову гімнастику в образі когось із тварин. Прочитайте разом з дитиною казку Г.Циферова "Про поросятко", оповідання "Заяць і черепаха", В.Біанки "Купання ведмежат". Перегляньте відеоролік про забруднення водоймищ, відеоказку "Братець Кролік та братець Лис". Розгяньте фото, малюнки, картина про життя тварин. Послухайте аудіо записи за темою.Поспостерегайте за тваринами біля будинку, за домашніми тваринами. Запропонуйте малювати, зліпити, зробити аплікацію тварин за бажанням дитини. Допоможить виконати завдання № 1-15 у Книзі дошкільника за темою.

12.05.2020 -15.05.2020 Тема тижня "Рух на дорозі"

На цьому тижні за темою "Рух на дорозі" робить ранкову гімнастику "Рухаємося по-різному" (рухаємося як паровозик, повторюємо рухи тварин, людей різного віку тощо). Запропонуйте дітям розглянути зображення різних видів транспорту на картинках та на вулиці. Знайдить час для цікавих дослідів із предметами та пристроями помічниками минулого та тепершнього часу (віник та пилесос, пічка та мультіварка, машинка друкувальна та компьютер). Познайомте з компасом, мапою. Запросить прокласти різні доріжки від одного пункту до другого за допомогою мотузок, стрічок, паличок. Пограйте у ігри "Літає, повзає, ходить", "Знайди предмети для подорожі", "Визнач сторони світу", "Що де їздить", "Що сталося б якби..".Пограйте у рухливу гру "Рухаємося швидко" (імітація пересування різними видами транспорту). Допоможить дітям виконати завдання 1-10 у Книзі дошкільника. А також разом зробить човник та літак. Перегляньте мультфільми "Двоє жадібних ведмежат", "Фіксікі-Компас"(сезон 1, серія 31), "Навколо світу за 80 днів", розгляньте разом репродукції та картини за темою.

18.05.2020 - 22.05.2020 Тема тижня "Рух для здоров'я"

На цьому тижні робить ранкову гімнастику під рітмичну музику, рухи за бажанням дитини.

Знайдіть час прочитати вірш О.Кротюк "Як то добре в світі жити". Запитайте в дітей які дії виконували персонажі вірша. Які рухі потрібні для виконання різних дій? Проведіть досліди з неживими предметами.Запитайте коли неживе може рухатися? Поспостерігайте за рухами листя, гілок, квітів.Спонукайте дітей називати рухи словами. На прогулянці пограйте з мильними бульбашками. Виконайте творче завдання "Плями" - малювання за допомогою трубочки для коктейлю.

Створити разом з дітьми Лепбук на тему "Що можуть руки-ноги". Розділи Лепбука: "Долоня як рахівниця", "Що можуть ноги", "Книжка символів - що можна і не можна робити руками/ногами ". Виготовляйте силуєти долоньок і робить з них метеликів, птахів, дерева, квіти. Розгляньте картини, перегляньте мультфільми за темою тижня. Допомодіть дітям виконати завдання № 1-10 у Книзі дошкільника.

25.05.2020 - 29.05.2020 Тема тижня "Рух для здоров'я"

На цьому цьому тижні пропонуємо розвивати дослідницьку зацікавленність у пізнанні/випробуванні здібностей власного організму. Створюйте різні звуки за ширмою, а діти повинні їх вгадувати. Зробить крапковий масаж вушок,і поясніть що про себе треба піклуатися. Розкажить які функції виконують вуха, очі, ніс.

Пограйте у гру "Я знаю пять".Розкажить про різні способи спілкування. Запропонуйте скоромовки, вірші.Проослухайте разом аудіоказку "Кіт у чоботях" Ш.Перро. Грайте з дітьми у різні рухливі ігри. Заохочуйте дітей виконати завдання у Книзі дошкільника № 11-15 за темою тижня.