Шановні батьки! Пропонуємо Вам разом з дітьми переглянути, відео, послухати аудіо матеріали, розглянути художні твори, прочитати оповідання, казки, вивчити вірші та виконати завдання за темами тижня відповідно програми "Впевнений старт"

16.03.2020 - 20.03.2020 Тема тижня "Продавець-покупець"
23.03.2020 -27.03.2020 Тема тижня "Порядок на полицях"
30.03.2020 -03.04.2020 Тема тижня "Робимо покупки"
06.04.2020 - 10.04.2020 - Тема тижня "Куди ведуть дороги"

(Весела руханка "Колеса автобуса крутяться ", казки "Казка про прикру помилку" "Двоє жадібних ведмежат", розмова на тему"Дорога до садочка", ігри "Дорога в місті", "Дитина іде в садочок",виконати завдання з набору розвивальних завдань № 98,99, розглянути картини "Тюльпани", запросити дітей в альбомі намалювати тюльпани та травичку) , "Мехсіканське місто", виконати аплікацію "Мій будиночок"

13.04.2020 - 17.04.2020 Тема тижня "Куди ведуть дороги".

Пригадайте разом з дітьми, як вони дістаються до дитячого садочка. Запросить їх розповісти яка дорога до дитячого садочка, що на ній можна зустріти цікавого. Запропонуйте пограти у гру "Дорога у місті" (зробить різні дороги з різного матеріалу). Послухайте аудіоказку "Двое жадібних ведмежат". Обговорити зміст. Розгляньте картину Романюка "Тюльпани". Запросить дітей намалювати тюльпани незвичним способом - ложкою. Намалюйте разом картину "Тюльпани у вазі" - долоньками. Запросити до творчості всіх членів родини. Пограйте з дітьми у настольні ігри-"броділки", запропонуйте ігри різної тематики, нехай малята фішками "подорожують" по доріжкам ігрового поля. Почитайте разом "Казку про прикру помилку " Запропонуйте дітям побудувати машини та автобуси з будь - чого, малювати, ліпити, конструювати. Зробить виставку робіт на паркінгу. Допоможіть виконати завдання з набору розвивальних завдань картки № 98, № 99, № 100.

20.04.2020 - 24.04.2020 Тема тижня "Транспорт та люди на дорозі".

Послухайте разом аудіо записи звуків різного транспорту, записи дитячих пісень "Я їду по дорозі", почитайте казку про машинку Кідді, перегляньте мульфільм "Пять машинок". Розгляньте картину Най "Місто в гавані". Запросить розглянути види транспорту в альбомі та намалювати їм дороги. Разом виготовьте тунель та місток. Повторить з дітьми правила дорожнього руху, правила поведінки у громадському транспорті. Організуйте сюжетно-рольові ігри "Дорога", "Гараж", "Автозаправка", "Паркінг". Допоможіть виконати завдання з набору розвивальних завдань № 101-107

04.05.2020 - 08.05.2020 Тема тижня "Джерело - струмок -річка - море-океан".

Послухайте звуки води, розгляньте разом морські пейзажі, проведить цікаві досліди з водою. Перегляньте разом відео записи , послухайте пісні. Роздивиться глобус - яким кольором позначена вода. Пограйте у гру "Маленькі аквалангісти" - запропонуйте розглянути та дістати зі дна різні речі. Пограйте у гру "Служба порятунку моря" - зробіть просте очищення води через серветку. Допоможіть дітям виконати завдання з набору розвивальних карток № 108,№109, № 110.

12.05.2020 - 15.05.2020 Тема тижня "Сім морів і океан"

Запропонуйте дітям розмови про море.Розгляньте глобус. покажить моря, океани, та моря України. Запропонуйте згадати та викласти з лічильних паличок образи морських мешканців. Розгляньте разом з дитиною малюнки, фото, ілюстрації за темою. Прочитайте казку "Равлик і море", перегляньте мультфільми з циклу про Фіксіків "Історія маяків", "Смішарики", серія "Баласт". Разом всією родиною створити макет морського дна. Почитайте одну із книжок про морські пригоди. Запропонйте намалювати "Морські скарби". Вигадайте разом історію "Веселі пригоди пиратів". Допоможіть дітям виконати завдання з набору розвивальних карток № 111-113.

18.05.2020 - 22.05 2020 Тема тижня "Більше знати"

Прочитайте дітям оповідання Є.Гуцало "Якого кольору слова".Обговорить зміст оповідання. Пограйте у мовленнєву вправу "Так чи не так". Пограйте всією родиною у "Клуб знавців": запитуйте один одного про щось цікаве, за правільні відповіді збірайте фішки, переможе той, у кого їх буде більше. Запитайте у дітей що таке бібліотека та дитяча енціклопедія. Обговорить зміст дитячої енціклопедії, покажіть дітям книгу. Прочитайте казку О.Майбороди "Чому у зайця довгі вуха". Обговорить зміст казки. Зробить самостійно книжку-казку за бажанням дитини. Роздивитись книги у домашньої бібліотеці.Хай діти розповідають казки за бажанням. Проведіть досліди з водою. Познайомьте з професією - журналіст. Запропонуйте дитині стати журналістом і взяти у Вас інтервю. Розкажить про компьютер та інтернет, як сучасні інструменти пошуку інформації. Разом перегляньте повчальні мультфільми за темою тижня.Пограйте разом у гру "Дитяча академія". Нехай діти будуть Вашими вчителями і вихователями. Допоможіть дітям виконати завдання з набору розвивальних завдань № 114-120.

25.05.2020 - 29.05.2020 Тема тижня "Більше вміти "

Прочитайте литовську казку "Як голуб навчився гніздо вити".Запросити дітей скласти гніздечко з лічильних паличок, із шнурка.Розгляньте квітку кульбабки, запросить скласти казку про кульбабку. Пограйте у гру "Порівняй" (Чим схожі та чим відрізняються літак та птах, тощо). Проведить прості досліди. Закріпить частини доби.Познайомте дітей з ребусами та пазлами.Запропонуйте грати в улюблені ігри, грайте разом з дітьми.Допоможить виконати завдання з набору розвивальних завдань № 121-123.