/Files/images/images (2).jpg

Приватний дошкільний навчальний заклад № 88 ясла-садок "Топольок" загального розвитку Публічного Акціонерного Товариства "Харківський машинобудівний завод "Світло шахтаря 01.01.2013 року був передано в комунальну власність Харківської міської ради.

Двері комунального дошкільного навчального закладу гостинно відчинились для всіх малят Жовтневого району.

Де ростуть і будуть рости красиві діти – міцні вправні, розумні і завжди веселі – тому що виховують їх на щедрому ґрунті любові, котру дає їм добре підібраний персонал, вихователі з вищою і середньо спеціальною освітою.

Мова освітнього процесу в закладі дошкільної освіти - українська.

Науково-методичні підходи в вихованні та навчанні дошкільників

· інтегрований поєднання різних методів, прийомів, організаційних форм, засобів, змісту роботи з різних розділів чинних програм;

· діяльнісний ігрова діяльність як провідна роль в дошкільній освіті;

· особистісно-орієнтований – кожна дитина з її запитами, здібностями та можливостями стає відправною точкою у розробці змісту роботи та організації педпроцесу.

Головні напрямки в роботі ЗДО

- підвищення якості дошкільної освіти в умовах реалізації змісту Базового компоненту дошкільної освіти та Освітньої програми для дітей від 2 до 7 років "Дитина"

- будування освітнього процесу на основі врахування індивідуальних можливостей, здібностей і потреб дітей кожного вікового періоду

- створення умов для індивідуалізації траекторії особистісного розвитку та формування цінностей

На сьогодніший день колектив ЗДО має досягнення:

- колектив закладу нагороджено відзнакою глави адміністрації Новобаварського району "Стабільний поступ" за якісну підготовку до нових 2018/2019, 2019/2020 навчальних років

- вихованця групи старшого дошкільного віку Костянтина Кузьменко нагороджено на фестивалі "Гордість та надія Новобаварського району"-2018 р., в номінації "Обдарована дитина"

- в 2019 році вихованка старшої групи Пилипенко Єлизавета, також була нагороджена на фестивалі "Гордість та надія Новобаварського району" в номінації "Обдарована дитина"

- В 2017 році дитячий колектив ЗДО № 88 посів ІІ місце на фестивалі "Шлях до зірок" в номінації "Хореографія".

- В 2020 році на третяму фестивалі "Шлях до зірок" наші вихованці виграли Гран-Прі в номінація "Фристайл"

- В 2021 році вихованці закладу отримали призи за участь у Всеукраїнському конкурсі дитячих малюнків Noosphere Space Art Challenge.

педагогічний колектив успішно впроваджує парціальну програму "Просебе треба знати, про себе треба дбати", "Ранкові зустрічі"

Плануючи завдання на найближчу перспективу, наш колектив вважає головним своїм призначенням не тільки організацію навчання, а й забезпечення особистісного розвитку дітей, зміцнення їх здоров’я, розуміння і облік індивідуальних можливостей і інтересів. Піклування про душу дитини, її фізичний стан, емоційний настрій – ось наша мета.