Шановні батьки та колеги!

Вітаємо Вас на нашому офіційному сайті

МИ УКРАЇСЬКІ ДІТИ,ЧИСТІ ЯК СЛЬОЗА.
ХОЧЕМО В МИРІ ЖИТИ, НЕ ПОТРІБНА НАМ ВІЙНА.
МОВА СОЛОВ'ЇНА - ЗВУЧИТЬ В НАШИХ ПІСНЯХ,
ХАЙ КВІТНЕ УКРАЇНА, РІДНА НАША ЗЕМЛЯ.

/Files/images/msg376274899-64926.jpg

На сайті Ви можете отримати інформацію про життя дітей в нашому закладі дошкільної освіти, дізнатися про основні новини садочка, знайти поради спеціалістів, відвідати фотогалереї тощо.

Наша адреса: 61039 м. Харків, проспект Любові Малої, б.6-А тел.: 0505259800
e-mail: kz_dnz_88@ukr.net

Для вступу дитини у перший клас
батьки мають зареєструвати її онлайн

На сайті «Електронна реєстрація в заклади загальної середньої освіти»(https://school.isuo.org/) згідно з покроковою інструкцією надана можливість подати заяву на вступ дитини до 1-го класу.
Для цього необхідно зареєструватися на сайті, обрати заклад загальної середньої освіти, створити заявку та підтвердити її наявними документами.
Підтвердження заяви документами в закладі освіти м. Харкова можливе лише у безпечний період та за попередньою домовленістю з керівництвом закладу загальної середньої освіти.

УПРАВЛІННЯ ОСВІТИ АДМІНІСТРАЦІЇ НОВОБАВАРСЬКОГО РАЙОНУ ХАРКІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ

Питання? Відповідь!

Питання відсутні
Задайте Ваше питання
Для того, щоб задати питання на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.